HAVUZLARIMIZ

ÜSKÜDAR YÜZME HAVUZU

Üsküdar Nakkaştepe İstek Belde Okullarında bulunan yarı olimpik yüzme havuzumuzda her yaştan öğrencilerimize yüzme eğitimi vermekteyiz. Yaş, seviye ve kategorilere göre ayırdığımız grup derslerimizde öğrencilerimiz kendilerine uygun eğitimi almaktadırlar. Ayrıca Üsküdar yüzme havuzumuzda özel yüzme kursumuzda bulunmaktadır, özel eğitime ihtiyaç duyan veya okul, iş saatleri grup dersleriyle çakışan öğrencilerimiz özel kurslarımızdan da faydalanabilirler. Üsküdar yüzme havuzumuzda grup derslerimiz en fazla 6 kişiden oluşup haftada 2 gün ayda en az 8 ders olarak yapılmaktadır. Özel derslerimiz 3 yaş ve üzeri herkese özel olarak verilmektedir kişiye uygun oluşturulan programlar dahilinde çalışmalar yapılır. Çalışmalarımız 1 saat sürmektedir ve telafi dersimiz yoktur.

HAVUZ BİLGİLERİ

YARI OLİMPİK 5 KULVARLI
BOY : 25Metre
EN : 12,5Metre
DERİNLİK : 1.40 – 1.80Metre
ADRES : Kuzguncuk, Rasimağa Sk. No:7 D:4, 34664 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

KADİKÖY YÜZME HAVUZU

Kadıköy Bağdat Caddesi İstek Semiha Şakır Okulları içerisinde bulunan Kadıköy yüzme havuzumuzda eğitim vermekteyiz. 6 kulvar yarı olimpik olan havuzumuzda grup dersleri ve kişiye özel özel yüzme dersi hizmetleri vermekteyiz. Grup derslerimiz profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde yaş ve seviyelere göre kategorilere ayrılmış en fazla 6 kişiden oluşan gruplara verilmektedir. Haftada 2 ders ve ayda en az 8 ders olarak yapılan derslerimizde
öğrencilerimiz yüzme öğrenebilir varsa su korkusunu yenebilir ve profesyonel seviyelere kadar ulaşıp lisanslı yüzücü olabilirler. Grup derslerimizin haricinde öğrencilerimize özel olarak programlanan onların seviyelerine ve kursa devamlılık durumlarına göre planlanan özel derslerimiz de bulunmaktadır. Özel derslerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre paketler halinde verilmektedir.

HAVUZ BİLGİLERİ

YARI OLİMPİK 6 KULVARLI
 BOY : 25 Metre
 EN : 12,5 Metre
 DERİNLİK: 1.40 – 1.80 Metre
 ADRES : Caddebostan Mah, Bağdat Cd. No:238/1, 34730 Kadıköy/İstanbul

ÇEKMEKÖY YÜZME HAVUZU

Çekmeköy yüzme havuzumuz My Country Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan La Delmare Spor Center içerisinde hizmet vermektedir. Çekmeköy yüzme havuzumuz yarı olimpiktir ve 5 kulvardan oluşmaktadır. Profesyonel kademeli eğitmenlerimiz tarafından her yaştan öğrencilere eğitim verdiğimiz Çekmeköy yüzme havuzumuzda öğrencilerimiz yaş ve seviyelere göre kategorilere ayrılan grup dersleri ile kendi seviyelerinde eğitim alabilirler bu eğitimler ile lisanslı yüzücü olabilir ve yarışlara katılabilirler. Çekmeköy yüzme havuzumuzda grup derslerimiz haftada 2 ders ve ayda en az 8 ders olarak yapılmaktadır, 1 ders süresi 1 saattir ve telafi derslerimiz doktor raporu haricinde yoktur. Dileyen öğrencilerimiz antrenörlerimizle birlikte birebir özel olarak çalışabilirler kendi seviyelerine göre ve müsait olma durumlarına göre planlayacakları bu dersler paketler halinde verilmektedir her öğrenci kendi planını dilediği antrenör ile planlayabilmektedir.

HAVUZ BİLGİLERİ

YARI OLLİMPİK 5 KULVARLI
BOY : 25 Metre
EN : 12,5 Metre
DERİNLİK : 1.40 – 1.80 Metre
ADRES : Hamidiye, My Country Alışveriş Merkezi, Barış Yolu Cd. 4/1-2, 34794
Çekmeköy/İstanbul